Maffashion i Paula Jagodzińska z L’Oréal Paris na Paryskim Tygodniu Mody

Paryski Fashion Week 2018 dobiegł końca. Było to to niewątpliwie jedno z najbardziej wyjątkowych wydarzeń modowych w tym roku. Wszystko za sprawą wielkich osobowości ze świata haute couture i nie tylko. Na wybiegach królowały wyszukane stylizacje, a także niebanalne makijaże modelek.

Kolekcja Isabel Marant.

Nad ich lookami czuwali eksperci z wieloletnim doświadczeniem, a wśród nich – Val Garland – główna dyrektor ds. trendów w makijażu L’Oréal Paris.

Makijaż L’Oréal Paris.

L’Oréal Paris pozostał wierny swojej misji, by inspirować i udostępniać najnowsze trendy jak najszerszej grupie odbiorców. W tym roku marka wybrała niezwykłe wysłanniczki, dzięki którym odsłoniła przed nami kulisy makijażowych trików prosto z kolebki mody. Maffashion i Paula Jagodzińska wzięły udział w absolutnie przełomowym wydarzeniu.

Maffashion i Paula Jagodzińska na backstage’u.

Dziewczyny na swoich kanałach społecznościowych i blogach pokazały nam nie tylko looki najnowszej kolekcji Isabel Marant, ale też odkryły przed nami makijażowy świat zza kurtyny wielkiego wybiegu.

Trends from Paris już są dostępne w wybranych drogeriach Rossman.

Baza L’Oréal Paris.

#lorealpfw #lorealparis #pfw18 #trendsfromparis
@lorealmakeup

 

Copyright © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal należy do grupy Obcasy.pl i używa cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"
Przeczytaj inne:
Jak opóźnić starzenie się skóry?

Skóra zaczyna się starzeć już po 25. roku życia. Na początku oznaki są mało widoczne, gdyż skóra stale się odnawia...

Zamknij