Maffashion i Paula Jagodzińska z L’Oréal Paris na Paryskim Tygodniu Mody

Paryski Fashion Week 2018 dobiegł końca. Było to to niewątpliwie jedno z najbardziej wyjątkowych wydarzeń modowych w tym roku. Wszystko za sprawą wielkich osobowości ze świata haute couture i nie tylko. Na wybiegach królowały wyszukane stylizacje, a także niebanalne makijaże modelek.

Kolekcja Isabel Marant.

Nad ich lookami czuwali eksperci z wieloletnim doświadczeniem, a wśród nich – Val Garland – główna dyrektor ds. trendów w makijażu L’Oréal Paris.

Makijaż L’Oréal Paris.

L’Oréal Paris pozostał wierny swojej misji, by inspirować i udostępniać najnowsze trendy jak najszerszej grupie odbiorców. W tym roku marka wybrała niezwykłe wysłanniczki, dzięki którym odsłoniła przed nami kulisy makijażowych trików prosto z kolebki mody. Maffashion i Paula Jagodzińska wzięły udział w absolutnie przełomowym wydarzeniu.

Maffashion i Paula Jagodzińska na backstage’u.

Dziewczyny na swoich kanałach społecznościowych i blogach pokazały nam nie tylko looki najnowszej kolekcji Isabel Marant, ale też odkryły przed nami makijażowy świat zza kurtyny wielkiego wybiegu.

Trends from Paris już są dostępne w wybranych drogeriach Rossman.

Baza L’Oréal Paris.

#lorealpfw #lorealparis #pfw18 #trendsfromparis
@lorealmakeup

 

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Targi Ślubne „Uroczystość” – czyli współczesne spojrzenie na branżę ślubną

W dniu 14 kwietnia w Reducie Banku Polskiego odbędą się Targi Ślubne "Uroczystość". Podczas drugiej odsłony tego wydarzenia spotkać się...

Zamknij